TEL: Pokaż numer

Kredyt gotówkowy

KG

01. Czym jest kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy – w definicji jest to czynność bankowa, która na podstawie umowy kredytowej udostępnia środki finansowe podmiotom. Oczywiście kredyt gotówkowy zgodnie ze swoją nazwą udzielany jest w gotówce, co nie znaczy, że środki nie mogą być uruchamiane przez bank na konto klienta.

02. Najważniejsze zalety kredytu gotówkowego.

Szybkość – na decyzję kredytową czeka się najczęściej kilka minut/godzin od chwili złożenia wniosku,

  • łatwość – złożenie wniosku jest proste. Wystarczy jeden telefon,

  • możliwość otrzymania kredytu bez zaświadczeń,

 

  • Możliwość uzyskania dużych środków finansowych, nawet do 250 000 zł,

  • jest to produkt na dowolny cel – na wszystko, czego potrzebujesz, w tym także na spłatę kredytów w innych bankach lub instytucjach finansowych,

  • bez dodatkowych zabezpieczeń i poręczycieli,

  • okres spłaty to nawet 150 miesięcy.

Jest to bardzo prosty produkt. Oczywiście, istnieje ogromna ilość ofert na rynku i cały szkopuł w tym, żeby wybrać ofertę najlepszą dla naszej konkretnej sytuacji.

ZALETY WSPÓŁPRACY Z NAMI.

Gwarantujemy rzetelną, kompletną pomoc w całym procesie kredytowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami, w procesowaniu wniosków oraz analizie finansowej i analizie kredytowej jest fundamentem naszej współpracy. Przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez meandry i zawiłości procedur kredytowych. Porównamy bezpłatnie oferty wszystkich banków, pomożemy wypełnić wnioski i skompletować dokumenty. Zaopiekujemy się Tobą przez cały okres trwania procedury kredytowej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

A MY PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ