TEL: Pokaż numer

Kredyt konsolidacyjny

KK

01.  Czym jest kredyt konsolidacyjny?

Kredyt konsolidacyjny jest produktem bankowym, który jako jeden z nielicznych produktów banków „służy” kredytobiorcy. Polega na pokryciu przez bank kredytujący wszystkich, bądź części zobowiązań kredytobiorcy w innych bankach. Bank udziela klientowi kredytu w kwocie równej, bądź większej (dodatkowa gotówka) sumie konsolidowanych zobowiązań.

Osoba zaciągająca kredyt konsolidacyjny zyskuje obniżenie wysokości rat miesięcznych zobowiązań, bądź zmniejszenie liczby kredytów, natomiast bank udzielający kredytu zyskuje kolejnego klienta.

02. Jakie jest przeznaczenie kredytu konsolidacyjnego?

Kredyt konsolidacyjny umożliwia spłatę wielu zobowiązań finansowych, takich jak:

-kredyt konsumpcyjny

-kredyt samochodowy

-kredyt mieszkaniowy

-pożyczkę gotówkową

-debet na karcie kredytowej

-linię kredytową w rachunku bieżącym

-przy pomocy części kredytu możesz również sfinansować inne plany Twojej rodziny

03. Zalety kredytu konsolidacyjnego.

Zmniejszenie sumy spłacanych miesięcznie zobowiązań kredytowych dzięki jednej mniejszej racie,

  • Poprzez zmniejszenie wysokości rat miesięcznych możliwość dobrania dodatkowej gotówki do łącznej sumy konsolidowanych kredytów,

  • Połączenie kilku spłacanych kredytów w jeden kredyt z jedną ratą (poprawa wiarygodności kredytowej)

  • zmniejszenie miesięcznych zobowiązań poprzez wydłużenie okresu kredytowania

  • Często niższe oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego w stosunku do normalnych kredytów konsumenckich gotówkowych

  • Możliwy długi okres kredytowania (nawet ponad 10 lat)

 

    Istnieje podział kredytów konsolidacyjnych ze względu na zabezpieczenie lub jego brak. Rozróżniamy gotówkowe kredyty konsolidacyjne. Są one niezabezpieczone rzeczowo bądź zabezpieczone w formie różnego rodzaju ubezpieczeń, oraz hipoteczne kredyty konsolidacyjne. Te drugie zabezpieczone są na hipotece nieruchomości i bardziej przypominają w formie i specyfice inne produkty hipoteczne.

Aby wybrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie w danej sytuacji finansowej, skorzystaj z bezpłatnych usług naszego Doradcy Finansowego, który pomoże dokonać trafnego wyboru przy minimalnych formalnościach. Spotkaj się z doradcą i sprawdź ile możesz zaoszczędzić łącząc Twoje kredyty w jeden. Możesz również wypełnić formularz kontaktowy a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przedstawi szczegóły oferty.

ZALETY WSPÓŁPRACY Z NAMI.

Gwarantujemy rzetelną, kompletną pomoc w całym procesie kredytowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami, w procesowaniu wniosków oraz analizie finansowej i analizie kredytowej jest fundamentem naszej współpracy. Przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez meandry i zawiłości procedur kredytowych. Porównamy bezpłatnie oferty wszystkich banków, pomożemy wypełnić wnioski i skompletować dokumenty. Zaopiekujemy się Tobą przez cały okres trwania procedury kredytowej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

A MY PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ