TEL: Pokaż numer

Kredyt refinansowy

KR

01. Dla kogo kredyt refinansowy?

Kredyt refinansowy to doskonała propozycja dla osób, które od co najmniej 1 roku regularnie spłacają kredyt hipoteczny, a obecnie chcą zmniejszyć jego oprocentowanie.

Zaciągnięcie kredytu refinansowego wiąże się ze zmianą banku, w którym zaciągnięto kredyt na zakup lub remont mieszkania. Nową pożyczkę można otrzymać w identycznej wysokości jak starą, i to przy niższym oprocentowaniu – niestety, zwykle jedynie przez pierwsze dwa – trzy lata.

Osoby decydujące się na kredyty refinansowe muszą wziąć pod uwagę wiele czynników, które sprawiają, że nie zawsze rezygnacja z usług dotychczasowej instytucji finansowej jest korzystna.

Banki bowiem zabezpieczają się przed wcześniejszą spłatą kredytu hipotecznego. Z tego też względu warto najpierw ustalić wysokość wszystkich kosztów, które trzeba będzie ponieść, doliczyć opłaty związane z wpisem do hipoteki oraz zmienność marży w trakcie trwania kredytu. Dopiero na koniec można podjąć decyzję o nowym kredycie.
Zwykle jednak, kredyty refinansowe mają znacznie niższą ratę miesięczną od kredytów hipotecznych. W związku z tym polecane są osobom, którym zależy na zaoszczędzeniu nawet najdrobniejszej sumy pieniędzy.

ZALETY WSPÓŁPRACY Z NAMI.

Gwarantujemy rzetelną, kompletną pomoc w całym procesie kredytowym. Nasze wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami, w procesowaniu wniosków oraz analizie finansowej i analizie kredytowej jest fundamentem naszej współpracy. Przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez meandry i zawiłości procedur kredytowych. Porównamy bezpłatnie oferty wszystkich banków, pomożemy wypełnić wnioski i skompletować dokumenty. Zaopiekujemy się Tobą przez cały okres trwania procedury kredytowej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

A MY PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ